Slider image

20 let pravé péče

Váš rodinný lékař

Naše služby

Špičkoví lékaři

Naši lékaři patří k nejlepším ve svých oborech. Unicare Medical Center poskytuje komplexní zdravotní péči zejména pro členy mezinárodní komunity žijící v Praze.

Doctor illustration

Dostupnost 24/7

Zdravotní služby UNICARE jsou dostupné na objednání během dlouhé otevírací doby od pondělí do neděle.
Mimo otevírací dobu je možné si vyžádat domácí návštěvu lékaře.

Lékařská péče pro mezinárodní komunitu

Specializujeme se na poskytování vynikající zdravotní péče pro zahraniční rezidenty i turisty, kteří navštíví Prahu. Naši lékaři a zaměstnanci mluví plynně anglicky i mnoha dalšími jazyky.

Zubní ordinace

Zubní ordinace Unicare Medical Center je dostupná na objednání od pátku do neděle (10 – 16 hod.), a to i pro potřeby zubní pohotovosti.

Tooth

Rodina Seyfried Praha

Unicare Medical Center se stará o všechny zdravotní potřeby mé rodiny v posledních 20 letech. Počínaje nočními návštěvami lékaře u nás doma až po doprovody do nemocnice se nám vždy dostalo vynikající péče.

Kvalita péče a dostupnost lékařských služeb jsou excelentní. Během posledních let jsme navštívili UNICARE s našimi třemi dětmi kvůli preventivním prohlídkám, vyšetřením u pediatra i jiných specialistů.

UNICARE vždy poskytuje péči v kvalitě nad všechna očekávání. Velmi doporučuji Unicare Medical Center pro všechny Vaše zdravotní potřeby.

Kian Manavi Rádio Svobodná Evropa

Jsem klientem UNICARE již 17 let. Úroveň zdravotní péče a služeb jsou zde skvělé. Personál UNICARE mě zná a já znám je. Lékařům opravdu záleží na zdravotním stavu mém i celé mé rodiny. Velmi oceňuji stabilní prostředí tvořené skvělým personálem Unicare Medical Center.

Tereza mi pomohla kontaktovat moji pojišťovnu a vyřešit nutnou administrativu. A mluví mým jazykem! Udělalo mi velkou radost vidět dvě dámy hovořící japonsky a navíc byli všichni velmi milí. Odteď budu služeb UNICARE využívat, kdykoliv budu potřebovat lékařskou péči.

Velmi milý personál, oceňuji zejména rychlé sjednání schůzky a péči lékařů. Po dlouhé době se mi podařilo domluvit adekvátní ošetření pro mého syna a ušetřili jste mi spoustu starostí. Mohu doporučit UNICARE všem lidem, které znám. Děkuji!

Prague Real Estate Svoboda & Williams

“Due to its wide spectrum of medical services, Unicare Medical Center, which is based in an attractive part of Prague 6, just two minutes from the Bořislavka metro station, provides complex medical care for whole family.
Alongside modern facilities and a great location in the residential part of Prague 6, UNICARE boasts a team of top quality doctors who are the best in their fields. The family-oriented UNICARE clinic strives to provide its clients with medical care in their native languages, saving them the troubles connected with language barriers. That is why it is of upmost importance that UNICARE doctors and nurses are able to communicate in Czech and English as well as in other foreign languages.”
Intro photograph

Unicare Medical Center je první soukromou klinikou zaměřenou na komplexní péči o celou rodinu pro mezinárodní komunitu v Praze.

Unicare Medical Center
Na Dlouhém Lánu 11
160 00 Prague 6

Pracovní doba

Po - Pá  8.00 - 20.00
Sobota  9.00 - 16.00
Neděle  10.00 - 16.00

Unicare Medical Center je soukromé zdravotnické zařízení pro mezinárodní komunitu v Praze. Od roku 1994 se zaměřujeme na poskytování komplexní zdravotní péče pro cizince žijící v Praze, nebo návštěvníky Prahy vyhledávající zdravotní pomoc. UNICARE poskytuje svým pacientům komplexní zdravotní péči počínající vyšetřením praktického lékaře, pediatra, zubaře či gynekologa, až po péči dalších specialistů. Jsme Vám k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Naši lékaři hovoří plynně anglicky a mnoha dalšími jazyky. Pro nás jsou naši pacienti vždy na prvním místě!

Pacienti si u nás obvykle telefonicky či emailem sjednají termín vyšetření tak, jak jim nejlépe vyhovuje. Unicare Medical Center nabízí také služby anglicky mluvícího lékaře na zavolání, který na Vaše přání přijede k Vám domů, do hotelu či do kanceláře a na místě Vám poskytne potřebnou lékařskou pomoc.