O Unicare Medical

„Jsme specialisté ve zdravotní péči a osobním přístupu lékařů přes více než 25 let.“

Naše poslání

V Unicare Medical poskytujeme mimořádně individualizovanou zdravotní péči rodinám i jednotlivcům díky špičkovým lékařům a jejich přátelskému a empatickému jednání. O naše klienty pečujeme s respektem, úctou a utvrzením, že se na nás mohou kdykoliv obrátit.

Naše vize

Unicare Medical chce být první volbou pro klienty žijící v České republice, kteří hledají soukormou lékařskou péči a empatický přístup personálu k řešení svých zdravotních problémů.

Klinika Unicare Medical je soukromé zdravotnické zařízení poskytující špičkovou zdravotní péči od roku 1994. Specializujeme se na zahraniční a české klienty žijící v České republice, protože víme, že není jednoduché najít skvělého lékaře, který bude přátelský, se kterým se dorozumíte ve vašem jazyce, a který na vás bude mít opravdu čas.
A proto jsme tu.

Více než 25 let zkušeností

Unicare Medical Center založila v roce 1994 lékařka Dr. Julia Concha–Gonzáles (pův. Chile). Jako cizinka sama velmi brzy poznala s jakými obtížemi se může setkat zahraniční klient v českých státních zdravotnických zařízeních, což ji přivedlo k myšlence založit soukromou kliniku zaměřenou na poskytování lékařské péče nejen pro mezinárodní komunitu žijící v České republice. Klinika Unicare Medical se snaží od samého počátku svého působení poskytovat pouze tu nejkvalitnější zdravotní péči. V současné době se můžete v Unicare s Dr. Concha-Gonzáles stále potkávat na pediatrické ambulanci.

V roce 2016 převzali vedení Unicare Medical PhDr. Jan Hlaváč (jednatel) a PhDr. Jan Harrer, současní majitelé. Od té doby Unicare Medical výrazně rozšířil své služby, rozsah specializací a počet spolupracujících specialistů a klinik. Současně s celým týmem kliniku značně zmodernizovali.

Více než 25 let zkušeností

Příjemné rodinné prostředí

V Unicare Medical budujeme příjemné rodinné prostředí, kde se budete u lékaře cítit vítaní. Zakládáme si na vstřícné, přátelské, transparentní komunikaci lékařů a ostatního personálu kliniky. Naši lékaři na Vás budou mít dostatek času a navíc se u nás domluvíte 14 jazyky.

Příjemné rodinné prostředí

Vysoký standard zdravotní péče

Nabízíme širokou škálu specializací v moderním a příjemném prostředí.

Máme dlouhou otevírací dobu a krátké objednací lhůty.

Nezaměřujeme se pouze na úzkou škálu zdravotních obtíží, ale volíme komplexní přístup v péči o pacienta.

Vysoký standard zdravotní péče

Spolupracujeme se těmito specializovanými pracovišti

logo-motol.png
logo-uvn.png
logo-vfn-praha.png
logo-ikem.png
FN Vinohrady logo.jpeg
kukura suissa clinic.jpeg
Mamocentrum Waltrovka logo.png

Kdo stojí za Unicare Medical

Jan Hlaváč
Jan Hlaváč

JEDNATEL

Sylva Stoyanova
Sylva Stoyanova

PROVOZNÍ ŘEDITELKA

Petr Kudlák
Petr Kudlák

OBCHODNÍ ŘEDITEL

Jana Dostálová
Jana Dostálová

KOORDINÁTOR PÉČE O ZÁKAZNÍKY

Sohee Cho
Sohee Cho

MANAŽER PÉČE O ZÁKAZNÍKY - ANGLICKY a KOREJSKY MLUVÍCÍ
PŘEKLADATELKA

Eri Kimura
Eri Kimura

SPECIALISTA PÉČE O ZÁKAZNÍKY 
RECEPČNÍ
TLUMOČNICE

Jolana Havlová
Jolana Havlová

SPECIALISTA PÉČE O ZÁKAZNÍKY
RECEPČNÍ 

Anatasiia Khrytankova
Anatasiia Khrytankova

SPECIALISTA PÉČE O ZÁKAZNÍKY
RECEPČNÍ 

Helena Řepíková
Helena Řepíková

KOORDINÁTOR PÉČE PSYMED

Jana Rišková
Jana Rišková

SPECIALISTA PÉČE O ZÁKAZNÍKY 

Řekli o nás...

Kian M.

Jsem klientem Unicare Medical posledních 17 let. Vše ohledně mé lékařské péče bylo vynikající. Personál Unicare mě zná za ta leta už osobně, a i já znám je, lékařům na mně a mé rodině opravdu záleží. Za sebe mohu Unicare Medical, jako stabilni zdravotní kliniku, jedině doporučit.

Andrew S.

Služby Unicare Medical považuji za velmi laskavé a oceňuji rychlost sjednávání schůzkek. Jsem se svou návštěvou spokojený a jsem nesmírně vděčný za doporučení specialistů pro mého syna. Díky Unicare jsem se po velmi stresující době cítil opečovávaný, a za to jsem velmi vděčný. Rád bych Unicar doporučil dál. Děkuji mnohokrát!

Kim Ch.

S Unicare Medical mám velmi pozitivní zkušenosti. Tereza na recepci mi velmi pomohla, když jsem musela jednat s mojí zahraniční pojišťovnou. V Unicare mluví mnoha jazkyky, z čehož mám jako expat velkou radost - na recepci jsem viděla například japonskou recepční, která byla velmi milá. Stejnětak byl milý i můj lékař. Služby Unicare určitě využiji znovu a doporučila bych je svým kolegům.

Stuart M.

Unicare Medical se stará o mě a mou rodinu už 20 let. Počínaje návštěvami kliniky, až po noční návštěvy lékaře domů, se nám vždy dostalo skvělé péče. Kvalita lékařských služeb je vynikající. Unicare poskytuje péči nad očekávání s lehkostí a jasností, což může být často skličující zvláště pro cizinec s jazykovou bariérou, a proto si velmi cením jazykové vybavenosti Unicare. Vřele doporučuji Unicare pokud hledáte rodinného lékaře.

Lenka M.

S péčí na klinice jsem velice spokojena. Milý a vstřícný přístup personálu, po vyplnění dotazníku jsem byla v krátké době kontaktována přímo panem doktorem, který mi byl přidělen. Dr. Masner je velice empatický a má ohromné zkušenosti a znalosti, oceňuji zaměření na psychosomatiku, která bohužel u nás v ČR zaostává. Dále chodím k paní Dr. Kosové, která je také velice milá a má bohaté zkušenosti, hodně mi pomáhá. Z kliniky vždy odcházím s úlevou a s pocitem naděje. Přemýšlím o dalším využití služeb Unicare, protože zdraví a prevence jsou důležité a věřím v kvalitu lékařské péče, kterou nabízí.

Otevírací doba v letních měsících

Vážení klienti,

chtěli bychom upozornit na změnu otevírací doby Unicare v letních měsících. 

5.7. - zavřeno, státní svátek

 

Zbylé dny v letních měsících:

pondělí -           8:00 - 20:00

úterý - čtvrtek  8:00 - 19:00

pátek -              8:00 - 18:00 

 

Přejeme Vám odpočinkové a slunečné léto. 

Unicare Medical Team