O nás

„20 let pravé péče o mezinárodní komunitu v České republice.“

Klinika Unicare Medical Center je od roku 1994 prvním zdravotnickým zařízením specializovaným na poskytování zdravotní péče mezinárodní komunitě v České republice.

Intro photograph

Naši lékaři a sestry se snaží poskytovat ten nejvyšší možný stupeň zdravotní péče prostřednictvím jasné a vstřícné komunikace, moderního vybavení a časově přizpůsobujících se služeb.

Veškeré služby jsou klientovi poskytovány zkušenými a kvalifikovanými odborníky s pomocí ostatního zdravotnického a nelékařského personálu. Všichni členové našeho týmu hovoří plynně anglicky, někteří z nich pak ovládají perfektní komunikaci v japonštině, španělštině, němčině, italštině či francouzštině. Již na samém počátku našeho působení jsme se zavázali poskytovat Vám tu nejkvalitnější zdravotní péči s důrazem na ohleduplný a individuální přístup v jakékoliv situaci.


Kontaktuje nás Podívejte se na názor našich klientů

Profil kliniky

Poslání

Unicare Medical Center poskytuje rodinám i jednotlivcům mimořádně individualizovanou zdravotní péči prostřednictvím ochotného a empatického jednání, moderního vybavení a časově flexibilních služeb. O naše klienty pečujeme s respektem a úctou tak, aby věděli, že se na nás mohou kdykoliv obrátit, až budou potřebovat vyhledat lékaře.

Vize

Unicare chce být první volbou pro klienty hledající svého rodinného lékaře v České republice.

Náš tým

Jan Hlaváč

Jan Hlaváč

 • Jednatel

Sylva Stoyanova

Sylva Stoyanova

 • Management

Claudio Suitt

Claudio Suitt

 • Překladatel
 • Tlumočník
 • Ředitel pro oblast vztahů s klienty

Lucie Poláková

Lucie Poláková

 • Business development a Marketing

Keunhee Cho

Keunhee Cho

 • Marketing manager
 • Tlumočnice

Šárka Minarčíková

Šárka Minarčíková

 • Specialista péče o klienty
 • Recepční
 • Tlumočnice

Eri Kimura Frolíková

Eri Kimura Frolíková

 • Recepční
 • Specialista péče o klienty
 • Tlumočnice

Angelina Tolmachova

Angelina Tolmachova

 • Recepční
 • Specialistka péče o zákazníky - Rusko

Tereza Franclová

Tereza Franclová

 • Customer care specialist

Václav Uhlík

Václav Uhlík

 • Recepční

Eunho Kim

Eunho Kim

 • Recepční
 • Specialista péče o klienty - Korea

Jana Rišková

 • Recepční

Historie

Unicare Medical Center byl založen v roce 1994 Dr. Julií Concha – Gonzáles jako klinika, která se snaží od samého počátku svého působení poskytovat pouze tu nejkvalitnější, rodinně orientovanou, zdravotní péči se zaměřením na prevenci.

UNICARE je první soukromou klinikou specializující se na rodinně zaměřenou zdravotní péči pro mezinárodní komunitu žijící v České republice.

Zakladatel UNICARE
Dr. Julia Concha-Gonzáles

Dr. Concha-Gonzáles, původem z Chile, se přestěhovala do Československa roku 1973, aby zde pracovala jako lékařka. Jako cizinka sama velmi brzy poznala, s jakými obtížemi se může setkat zahraniční klient zde ve zdravotnických zařízeních, což ji vedlo k myšlence zřídit rodinně orientovanou kliniku. A tak v roce 1994 využívá změny politického systému Československa a v České republice zakládá Unicare Medical Center.

Dr. Julia Concha-Gonzáles

Reference

Rodina Seyfried Praha

Unicare Medical Center se stará o všechny zdravotní potřeby mé rodiny v posledních 20 letech. Počínaje nočními návštěvami lékaře u nás doma až po doprovody do nemocnice se nám vždy dostalo vynikající péče.

Kvalita péče a dostupnost lékařských služeb jsou excelentní. Během posledních let jsme navštívili UNICARE s našimi třemi dětmi kvůli preventivním prohlídkám, vyšetřením u pediatra i jiných specialistů.

UNICARE vždy poskytuje péči v kvalitě nad všechna očekávání. Velmi doporučuji Unicare Medical Center pro všechny Vaše zdravotní potřeby.

Kian Manavi Rádio Svobodná Evropa

Jsem klientem UNICARE již 17 let. Úroveň zdravotní péče a služeb jsou zde skvělé. Personál UNICARE mě zná a já znám je. Lékařům opravdu záleží na zdravotním stavu mém i celé mé rodiny. Velmi oceňuji stabilní prostředí tvořené skvělým personálem Unicare Medical Center.

Tereza mi pomohla kontaktovat moji pojišťovnu a vyřešit nutnou administrativu. A mluví mým jazykem! Udělalo mi velkou radost vidět dvě dámy hovořící japonsky a navíc byli všichni velmi milí. Odteď budu služeb UNICARE využívat, kdykoliv budu potřebovat lékařskou péči.

Velmi milý personál, oceňuji zejména rychlé sjednání schůzky a péči lékařů. Po dlouhé době se mi podařilo domluvit adekvátní ošetření pro mého syna a ušetřili jste mi spoustu starostí. Mohu doporučit UNICARE všem lidem, které znám. Děkuji!

Prague Real Estate Svoboda & Williams

“Due to its wide spectrum of medical services, Unicare Medical Center, which is based in an attractive part of Prague 6, just two minutes from the Bořislavka metro station, provides complex medical care for whole family.
Alongside modern facilities and a great location in the residential part of Prague 6, UNICARE boasts a team of top quality doctors who are the best in their fields. The family-oriented UNICARE clinic strives to provide its clients with medical care in their native languages, saving them the troubles connected with language barriers. That is why it is of upmost importance that UNICARE doctors and nurses are able to communicate in Czech and English as well as in other foreign languages.”

Odeslat zpětnou vazbu

Prosíme ohodnoťte nás na Google či Facebook. Pokud jsme nesplnili Vaše očekávání, dejte nám vědět, co můžeme zlepšit!

Otevřít formulář