Všeobecná zdravotní sestra GP/pediatrie

Unicare Medical Center je dynamicky se rozvíjející společnost, která neustále rozšiřuje svůj tým. V současné době hledáme zdravotní sestru na pediatrii na částečný či plný úvazek.
nurse.png
Logo Unicare

Jaké to je pracovat v Unicare Medical?

Výběr lékařů je pro nás primární. Naším závazkem je poskytovat tu nejkvalitnější lékařskou péči od špičkovýchl lékařů, s důrazem na přátelský empatický přístup v každé situaci a transparentní komunikaci s pacienty.

Naše klinika nabízí našim klientům rodinnou atmosféru a maximální komfort. Najdete u nás vše od přátelské atmosféry až po moderní prostory.

V Unicare Medical pečujeme o naše klienty s respektem, úctou a ujištěním, že se na nás mohou obrátit, kdykoliv potřebují lékaře.

Požadavky na kandidáta:

A co nabízíme výměnou?

Motivační plat
Bonusy v závislosti na odvedené práci
Nezávislou a naplňující práci
Prostor pro osobní růst
Přátelské a příjemné pracovní prostředí
V případě, že Vás nabídka zaujala, zašlete prosím svůj životopis s motivačním dopisem v odpovědi na tento inzerát a my se Vám velmi brzy ozveme.

Jaká bude hlavní náplň vaší práce

Co budete dělat?

  • Asistovat pediatrickému lékaři pro děti a dorost při péči o pacienty
  • Odebírat biologický materiál
  • Udržovat administrativní agendu související s lékařskou péčí
  • Udržovat čisté prostory ordinací

Co požadujeme

Co požadujeme:

  • Samostatnost a proaktivita při plnění každodenní agendy
  • Velký úsměv a pozitivní přístup pro naše klienty
  • Umění jednat s dětmi
  • Předchozí zkušenosti vítány
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Základní znalost anglického jazyka

Co Vám můžeme nabídnout

Co nabízíme?

  • Motivační plat
  • Bonusy v závislosti na odvedené práci
  • Nezávislou a naplňující práci
  • Prostor pro osobní růst
  • Přátelské a příjemné pracovní prostředí

Máte zájem u nás pracovat? Dejte nám o sobě vědět.

Vyplňte formulář níže

Informace
Nahrát
Nahrát