Stomatolog / Zubař

Dentist_AdobeStock_264395928_Preview.jpeg
Logo Unicare

Jaké to je pracovat v Unicare Medical?

Výběr lékařů je pro nás primární. Naším závazkem je poskytovat tu nejkvalitnější lékařskou péči od špičkovýchl lékařů, s důrazem na přátelský empatický přístup v každé situaci a transparentní komunikaci s pacienty.

Naše klinika nabízí našim klientům rodinnou atmosféru a maximální komfort. Najdete u nás vše od přátelské atmosféry až po moderní prostory.

V Unicare Medical pečujeme o naše klienty s respektem, úctou a ujištěním, že se na nás mohou obrátit, kdykoliv potřebují lékaře.

Unicare Medical Center je dynamicky rostoucí společnost, která neustále rozšiřuje svůj lékařský tým. V současné době hledáme stomatologa.

Jaká bude hlavní náplň vaší práce

  • Poskytování preventivních zubních služeb našim mezinárodním a českým rodinám a klientům
  • Široké služby v oblasti záchovné stomatologie a protetiky
  • Ošetření zubních kanálků (endodoncie)
  • Občasná základní dentální hygiena
  • Případný odborný dohled zajištěn

Co požadujeme

  • Osvědčení o práci jako samostatný zubař v České republice (uznaný diplom ze stomatologie a znalost českého jazyka)
  • Dobré komunikační dovednosti a pozitivní přístup k pacientovi
  • Alespoň 2 roky praxe
  • Schopnost zvládat složité zubní případy v obecné praxi
  • Dobrá znalost anglického jazyka je nezbytná

Co Vám můžeme nabídnout

  • Kompletně vybavená ordinace – nové křeslo, nový dentální mikroskop, IO a OPG, reciproc gold, pentamix a mnoho dalšího
  • Motivační plat (včetně podílu na zisku, takže s námi finančně rostete)
  • Plný nebo částečný úvazek a flexibilní pracovní doba od pondělí do pátku mezi 8:00 - 20

Máte zájem u nás pracovat? Dejte nám o sobě vědět.

Vyplňte formulář níže

Informace
Nahrát
Nahrát