Zdravotní péče

Psychologie

Psychologie

Hlavním zájmem psychologa je duševní a emocionální pohoda. Skrze prověřené terapeutické postupy a poradenství psycholog pomáhá pacientovi porozumět jeho emocím a podporuje ho za účelem zlepšení jeho vztahů a kvality života.

Naši doktoři

MUDr. Ondřej Masner

MUDr. Ondřej Masner

  • Psychosomatická medicína
  • Všeobecné lékařství

MUDr. Masner působí v Unicare jako všeobecný lékař a specializuje se na psychosomatické lékařství. MUDr. Masner je jedním z mála certifikovaných lékařů psychosomatického lékařství v České republice. Vedle práce v Unicare je také vedoucím oddělení Lékařské služby první pomoci ve Fakultní nemocnici v Motole. Díky dlouhodobému studiu ve Švýcarsku plynně ovládá anglický, německý a francouzský jazyk.

více informací méně informací
Eva Nouzová, Ph.D.

Eva Nouzová, Ph.D.

  • Psychoterapeut
  • Psycholog

Eva Nouzová, Ph.D. pracuje v Unicare jako psycholožka a psychoterapeutka. Vystudovala psychologii na univerzitě v Aberdeenu ve Velké Británii, kde později získala doktorský titul v diagnostice duševních chorob. Eva pracuje s klienty s širokým spektrem potíží, specializuje se na léčení depresí a úzkostí. Ve své terapeutické praxi se věnuje zejména kognitivně-behaviorální terapii a při práci s klienty uplatňuje zejména svoji empatii a celostní přístup na konkrétní problém. Eva se zajímá o testování paměti a koncentrace, a specializuje se na rozeznávání Alzheimerovy choroby v raném stadiu. Mluví anglicky a česky.

více informací méně informací