Blog

Pediatrický tým Unicare Medical Center se rozrůstá

Vážení klienti, máme velkou radost z toho, že roste váš zájem o naše služby a můžeme pro vás rozšiřovat poskytované služby a lékařský tým. Nově mezi námi vítáme MUDr. Danielu Pachmannovou a MUDr. Danu Sykáčkovou, které posílí pediatrický tým UNICARE. Obě lékařky skvěle zapadají do našeho konceptu poskytování té nejlepší individuální a komplexní lékařské péče.

MUDr. Daniela Pachmannová má bohaté zkušenosti v oboru pediatrie. Od roku 2002 působila ve FN Motol na jednotce intenzivní péče dětské chirurgie a později na novorozeneckém oddělení Všebecné Fakultní Nemocnice v Praze. Má také zkušenosti z několika poliklinik v Německu. Dr. Pachmannová mluví plynule anglicky, německy a francouzsky.

MUDr. Dana Sykáčková absolvovala lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v roce 1983 a od roku 1986 je atestovanou praktickou lékařkou pro děti a dorost. Za svoji bohatou kariéru pracovala ve fakultních nemocnicích, ale má i dlouholeté zkušenosti ze samostatné praxe obvodního lékaře pro děti a dorost. MUDr. Sykáčková se průběžně dále vzdělává ve svém oboru a vždy usiluje o nejlepší zdravotní péči pro své dětské pacienty.

Máme obrovskou radost, že obě lékařky budou své zkušenosti a přátelský přístup poskytovat pacientům UNICARE. Věříme, že Vaše děti jsou svěřeny do těch nejlepších rukou.